Poznaj najlepsze studenckie audycje!

przez radio.admin

Witajcie na stronie internetowej Radia Stacja 4.

Jesteśmy zespołem młodych pasjonatów, chcących dzielić się z Wami swoimi zainteresowaniami. Nasze radio Stacja 4 to prawdziwe centrum kreatywności, do którego też możesz dołączyć. Jeśli tylko masz pomysł na audycję, to zapraszamy do zakładki dołącz do nas. Czekamy na każdą osobę chętną do współpracy.

Na początek proponujemy Wam zapoznanie się z naszymi audycjami, których już możecie posłuchać.

Czerwona kartka

Jeśli spodziewacie się, że będzie to kolejny podcast opowiadający o życiu genialnych piłkarzy i ich drodze na szczyt to jesteście w błędzie.

Chociaż w naszej audycji zajmiemy się piłkarzami, to bardziej od ich sportowych sukcesów skupimy się na tym, przez co ich kariera została przerwana. Alkohol, narkotyk lub mroczne sprawy z przeszłości. To w połączeniu z często dużą dozą pecha sprawia, że wielu piłkarzy dostało od życia czerwoną kartkę i z futbolowego nieba spadli na samo dno.

Impact

Hej! Nazywam się Dorota Krzemień i od pewnego czasu interesują mnie social media – a dokładniej to, w jaki sposób na nas oddziałują. W mojej audycji nie będę rzucać jedynie badaniami i opiniami profesjonalistów (choć też się czasami pojawią). Stawiam raczej na luźny monolog poparty przykładami, anegdotami. Staram się podejmować każdy temat, o którym mam, chociaż najmniejsze pojęcie lub jakieś, bardziej lub mniej mądre, przemyślenia.

Chcesz się dowiedzieć, dlaczego millenialsi lubią pokazywać każde ważne wydarzenie na Facebooku? Może ciekawi Cię, jak to działa, że media społecznościowe są powodem przemian społecznych? Zapraszam do słuchania Impactu

Raban z podziemia

Nasza audycja poświęcona jest podziemnej, mało znanej muzyce. Chcemy skupić się na artystach, którzy jeszcze nie są znani szerokiemu gronu odbiorców, a którzy według nas są ciekawi i zasługują na rozgłos.

Oprócz muzyki pasjonuje nas również drugi człowiek. Dlatego do naszej audycji będziemy zapraszać twórców, a także inne interesujące osobistości, które pomogą nam otworzyć horyzonty muzyczne.

Cechuje nas luźna forma i humor, dzięki którym słuchacze jak i goście poczują się komfortowo. To pozwala nam przeprowadzić po prostu przyjemną rozmowę, która jednocześnie nie straci na wartości merytorycznej.
ZRÓBMY RAZEM RABAN!

Włosingowy kącik

To podcast poświęcony świadomej pielęgnacji włosów. W ramach programu omawiane są różne tematy, takie jak dobór odpowiednich odżywek, olejów, wcierek i innych produktów. „Włosingowy kącik” to świetna okazja dla osób początkujących, które chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji włosów oraz chcą zadbać o nie w sposób bardziej świadomy i skuteczny.

Wersalka

Dwóch na jednego, a to wszystko na wersalce. Nasi prowadzący nie ograniczają swojej gamy tematów. Pogawędki będą różnorodne, goście będą różni, nawet atmosfera będzie zmienna. Sprawdź, czy audycja wersalka zaskoczy cię, gościa czy prowadzących?