50 Years of Poland-New Zealand Diplomatic Relations

Redaktorzy Stacji Czwartej i Koła Naukowego HEADLINE szykują dla Was kolejną relację z najważniejszych uczelnianych wydarzeń – tym razem bardziej oficjalnych, których z całą pewnością również i Wy nie możecie przegapić! To wyjątkowa okazja, gdyż… takie święta jak to nie powtarzają się na Kopernika zbyt często!

Trzeba bowiem przyznać, że 50-lecie można obchodzić jedynie raz.

Przed studentami Akademii Ignatianum w Krakowie wyjątkowa okazja uczestnictwa w fascynującym seminarium naukowym organizowanym przez Instytut Kulturoznawstwa i Dziennikarstwa “50 Years of Poland-New Zealand Diplomatic Relations”, które to odbędzie się już w najbliższy poniedziałek – 29 maja 2023 roku w Auli Wielkiej im. ks. Grzegorza Piramowicza SJ.

Informacja z listą mówców

To otwarte spotkanie przyniesie studentom cenne spojrzenie na wzajemne relacje dyplomatyczne między Polską a Nową Zelandią, możliwość poznania procesu ich kreowania i umacniania więzi między tymi dwoma narodami na linii czasu.

Skorzystajcie z okazji wysłuchania podczas poniedziałkowego panelu kilku wybitnych prelegentów, którzy podzielą się swoją głęboką wiedzą i doświadczeniem w zakresie relacji Polski i Nowej Zelandii. Wśród zaproszonych gości znajduje się między innymi J.E. Alana Hudson – Ambasador Nowej Zelandii w Polsce, której to obecność bez wątpienia będzie niezwykłym wzbogaceniem seminarium.

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu oraz oczywiście śledzenia na bieżąco tego, co Koło Naukowe HEADLINE przygotuje dla Was tego dnia!

Tekst: Patrycja Marchut