Spotkanie z dr Margueritą Mouawad w Akademii Ignatianum w Krakowie

Mamy nadzieję, że cieszycie się aktualnym kilkudniowym odpoczynkiem od nauki – my jednak nie zwalniamy tempa i przychodzimy do Was z najświeższymi nowinkami z działalności Koła Naukowego HEADLINE oraz Stacji Czwartej!

A trzeba przyznać, że trochę się działo tuż przed tą chwilą zasłużonego, błogiego wypoczynku…

W ubiegłym tygodniu mury Akademia Ignatianum w Krakowie odwiedziła dr Marguerita Mouawad z Uniwersytetu św. Józefa w Bejrucie, która przeprowadziła gościnne wykłady z zakresu public relations oraz zaangażowania młodych w życie społeczne i polityczne, czym wzbudziła ogromną sympatię swoich słuchaczy – studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Stacja Czwarta, czerpiąc inspirację z zorganizowanej wizyty, postanowiła porozmawiać z Panią Doktor – oczywiście nie mogło przy tym zabraknąć wszechobecnych w centrum dowodzenia Kołem Naukowym HEADLINE mikrofonów. Całość przeprowadzonego wywiadu w j. angielskim już wkrótce będziecie mogli posłuchać w naszym radiu, a tymczasem nasz specjalny gość przesyła gorące pozdrowienia dla naszych słuchaczy i całej społeczności akademickiej AIK!

Zdjęcia: mgr Piotr Ufnal

Tekst: Patrycja Marchut