Ramówka 29 maja – 4 czerwca

przez radio.admin

Przedstawiamy Wam ramówkę naszego radia na najbliższy tydzień. Koniecznie sprawdźcie, kiedy będziecie mogli premierowo posłuchać swoich ulubionych audycji. Postanowiliśmy jednak już teraz uchylić Wam rąbka tajemnicy i mamy też dla Was krótkie opisy nowych odcinków, które już niedługo pojawią się na naszej antenie.

Poniedziałek:

17:00 – Kulturzenie

Zaskakuje, szokuje i zadziwia – Dorota Masłowska to postać, obok której nie można przejść obojętnie. Niedawno wydana płyta Doroty pod tytułem „Wolne”, zabiera w słuchacza w świat kobiety wyzwolonej, silnej swoją słabością. Dzięki tej podróży mamy szansę poznać prawdziwą twarz artystki, ale także dowiedzieć się czegoś o sobie. W najnowszym odcinku „Kulturzenia” zaglądamy do świata zamkniętego na krążku „Wolne”.

Wtorek:

18:00 – Raban z Podziemia

Kolejny odcinek, kolejna rozmowa, kolejne przedpremierowe utwory. Udajcie się z nami w odległą podróż z Kosmicznymi Kordasami.

Środa:

17:00 – Zdrowy Lifestyle

W tym odcinku przyjrzymy się różnym rodzajom diet. Wegetarianizm, weganizm, frutarianizm. Co można spożywać na takich dietach? Jakie są zalety i wady poszczególnych diet? Tego dowiecie się w odcinku.

18:00 – Plątanina Słów

Dzisiaj o jednej z najbardziej znanych książek autorstwa Sylvii Plath, a mianowicie o „Szklanym kloszu”. Poruszymy zawarte w niej elementy autobiograficzne i zastanowimy się nad ludzkim szaleństwem, które często towarzyszy wielkim umysłom.

Czwartek:

17:00 – Włosingowy Kącik

W tym odcinku porozmawiamy sobie na temat olejowania włosów. Wyjaśnimy, na czym polegają poszczególne typy olejowania, powiemy jaki olej najlepiej wybrać w zależności od porowatości włosów, a także jak emulgować włosy po takim zabiegu. 

18:00 – Impact

Kolejny odcinek Impactu jest o algorytmach mediów społecznościowych. Czy faktycznie tylko od nich zależy co wyświetla nam się na stronie głównej Facebooka? Sprawdźmy!

Piątek:

18:00 – Czerwona Kartka

Będzie to kolejna tragiczna historia piłkarza, który stał się ofiarą własnego sukcesu, a przede wszystkim towarzyszącemu mu trybowi życia.

 “Wiecie skąd biorą się te piłkarskie nałogi? Z nudy. Zawodowy piłkarz, jeśli nie ma jakiejś pasji albo przynajmniej trójki dzieci, to głównie się nudzi (…) Tak, hazard i alkohol w dużej mierze biorą się z nudy” — wspominał w swojej książce Igor Sypniewski, bohater kolejnego odcinka naszej audycji.

19:00 – Psychokryminalni

Sobota:

12:00 – Kogo to obchodzi?

W tej audycji to Ty, drogi Słuchaczu dostajesz głos! Pamiętasz swoją pierwszą jedynkę? Jakie są twoje dziwactwa? Gdybyś został królem, co kazałbyś wozić ze sobą w zagraniczną podróż? Nasze prowadzące złapią Cię na krakowskich ulicach, by wciągnąć Cię w wir pytań, które sprawia, że w twojej głowie pojawi się tylko jedna myśl: Ale kogo to w ogóle obchodzi? Jednak pamiętaj, nie ma głupich pytań, a tym bardziej głupich odpowiedzi!

14:00 – Kulturzenie (powtórka)

15:00 – Czerwona Kartka (powtórka)

16:00 – Raban z Podziemia (powtórka)

18:00 – Plątanina Słów (powtórka)

Niedziela:

15:00 – Zdrowy Lifestyle (powtórka)

16:00 – Kogo to obchodzi? (powtórka)

17:00 – Impact (powtórka)

18:00 – Włosingowy Kącik (powtórka)

20:00 – Psychokryminalni (powtórka)

Jeśli lubicie zasypiać, przy relaksującej muzyce to w Stacji 4 mamy coś specjalnie dla Was. Codziennie od 22:00 do 6:00 zapraszamy na program “Nocka z S4”. To 8 godzin, spokojnych, kojących utworów, które z pewnością sprawią, że Wasz sen będzie przyjemniejszy.